• Telefon : 0 328 802 06 44

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

DEKORATİF VE ÖZEL DİREKLER

Reklam ve markalaşma günümüzde çok önem kazanmaya başladı, Dış mekanları  daha cazip hale getirmek için göz alıcı ve dikkat çekici  direkler kullanılıyor. Bu durumu iyi analiz eden İES GALVANİZ büyük yatırımlar yaparak ürün bandına dekoratif direkleri de ekledi, bulvar, cadde, sokak, stadyum, park, meydan gibi dış mekanların aydınlatılmasında kullanılan dekoratif direkler poligon veya dairesel konik kesitli olarak tek ya da çok parçalı tasarlanıp galvanizli ve/veya boyalı olarak üretilmektedir. İES GALVANİZ, hazır tasarımları ve müşteri taleplerine göre hazırlanan sıra dışı dizaynları ile dekoratif direkler konusunda tecrübesini her geçen gün katlayarak yoluna devam etmektedir. Çelik, Alüminyum ve paslanmaz çelik olarak istenilen formda imalat yeteneği mevcuttur. 

Firmamız bünyesindeki deneyimli mühendislik grubunda her türlü direk tasarımını gerçekleştirmekte ve talep edilmesi durumunda bu yapıların tip testlerini, uluslararası ve akredite istasyonlarda yapmaktadır. 

Bununla birlikte, kurumlardan ve müşteriden  gelen statik kontrolleri, projelendirmesi ve imalatı, ies galvanizin mühendislik ekibi tarafından yapılabilmektedir.

Hemen Ara 0 328 802 06 44 7 / 24 Whatsapp destek hattı